O firmie

Na rynku istniejemy od roku 1996. Nasz dynamiczny rozwój stymuluje wysoka jakość wykonanych projektów i gotowych produktów. Realizujemy zlecenia jednostkowe i seryjne. Współpracujemy z artystami m.in. rzeźbiarzami, agencjami reklamowymi, jak również z firmami z całej Polski.


Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym: skanerem 3D, ploterami grawerującymi 3D, osprzętem do sitodruku i fotochemii oraz laserami dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom naszych parterów oraz klientów odnośnie jakości oraz trwałości naszych produktów i usług. To wszystko pozwala nam na bardzo ciekawe i elastyczne połączenie naszych projektów z możliwościami, jakie oferuje technika cyfrowa.


Grawerujemy między innymi na formach wtryskowych, wykonujemy różnego rodzaju elektrody w miedzi oraz graficie, matryce do foliodruku i tłoczeń (również płaskorzeźby), dyplomy okolicznościowe, znaczki firmowe ze srebra, złota i mosiądzu, tabliczki znamionowe, identyfikatory, stemple, znaczniki cyfrowe, czcionki, znakowniki oraz wiele więcej. Jednym słowem oferujemy niezwykle szeroki zakres możliwości.


Grawerujemy na wszelkiego typu materiałach, a posiadana przez naszych specjalistów wiedza pozwala na wykonanie niejednokrotnie bardzo nietypowych zleceń popartych fachowym doradztwem, co ważne atrakcyjność naszych cen polega na ustanawianiu ich indywidualnie dla każdego zlecenia, zależnie od ilości oraz stopnia trudności.


Zapraszamy do współpracy.